Podčiarknite príťažlivosť a eleganciu vašej tváre

 

Prirodzený permanentný mejkap – obočie vyzerá jemne a prirodzene, harmonicky sa spája s farbou vlasov, pokožky a očných zreničiek. Vykonáva sa dopĺňaním samostatných chĺpkov alebo sa kombinuje s tieňovaním. 


Dekoratívny permanentný mejkap – imituje dekoratívnu kozmetiku. Ľubovoľný tvar aj farba - platí jediné pravidlo: obočie nesmie vyzerať ako tetovanie. Vytvárame dojem, že ide len o zručné nanesenie dekoratívnej kozmetiky. 

 

 

Vyzdvihnite vaše oči a pohľad

 

Očné linky medzi riasami zvýraznia ich objem. Očné linky na hornom alebo dolnom viečku zvýraznia celkový vzhľad očí, riasy budú ešte hustejšie a zrenička jasná a výrazná. Očné tiene vytvoria efekt rozmazanej linky nakreslenej ceruzkou alebo dekoratívnymi tieňmi. Imitácia rias je zase vhodná pri vypadávaní alebo lámaní rias. 

 

Rozžiarte a zvýraznite váš úsmev

 

Prirodzený mejkap pier baby lips je zameraný na zvýraznenie tvaru pier využitím prirodzených odtieňov. Pery sú jemné a vytieňované, prelínajú sa s farbou pleti, rešpektujú prirodzený tvar pier a celkový efekt je jemný a prirodzený.


Mejkap pier juicy effekt imituje použitie dekoratívnej kozmetiky. Pery vyzerajú šťavnato s efektom prirodzeného a plného objemu. Ideálne napríklad pre staršie dámy.

 

 

Rozžiarte vašu tvár jemným odtieňom

 

Prirodzený mejkap líčiek rozjasní vašu tvár hlavne v prípade, ak ste prirodzene bledšej pleti. Tento permanentný mejkap oceníte hlavne vtedy, ak bežne mejkap nepoužívate alebo máte ráno a cez deň málo času si líčka stále aplikovať.

Dermopigmentácia

 

Pozostáva z:

  • korekcia tmavých kruhov pod očami
  • kamufláž jaziev
  • rekonštrukcia prsných bradaviek