Buďte žiarivá a mladistvá v každom veku

 

Odborné konzultácie, ošetrenia a procedúry zameriavam hlavne na omladzovanie pleti. Pracujem s kozmetikou Germain de Cappuccini a Pevonia Botanica a s najnovšími technológiami ako hydrafacial, dermapen a renopeel. Väčšinu prípravkov je možné kúpiť si aj na domáce použitie.  

 

Na základe dlhoročných skúseností rada vyvíjam vlastné procesy. Kombinujem prístroje, aktívne látky v sérach a manuálne techniky, čím dosahujem trvalé omladenie pleti. Okrem aktuálneho stavu pleti ako napríklad suchosť, dehydratácia alebo začervenalosť beriem pri diagnostike do úvahy vždy aj vek klientky. 

Mladá pleť 16 - 22 rokov

 

Ošetrenia a kúry zameriavam na odstránenie problematickej a mastnej pleti. V priebehu pol roka doporučujem sedem ošetrení, každé druhé s keratoregulačným chemickým peelingom, aby sa dosiahol čo najlepší efekt. Ideálne je minimálne ďalšieho pol roka pleť ošetrovať doma špeciálnymi prípravkami ako napr. exfoliačná esencia, čistiace seboregulačne mydlo, ílová maska, koncentrát čistoty a podobne. Jedna procedúra trvá približne 45 - 75 minút a stojí 40€.

 

 

Pleť v rannom veku 23 - 30 rokov

 

Ošetrenia a kúry zameriavam na podporu prirodzenej krásy pleti. Počas roka doporučujem šesť ošetrení, pri ktorých peelingom odstránime odumreté bunky, harmonizujeme ju ozonizérom, aplikujeme oxy sérum a hydratačnú alebo detoxikačnú masku. Dĺžka jedného ošetrenia je 75 minút a cena 45€.

 

 

Pleť od 30 rokov

 

Doporučujem začať využívať prístroj Hydrofacial, ktorý komfortne a efektne omladí pokožky vákumovým hydropeelingom, hydratuje pleť, zbaví ju nečistôt, odumretých buniek, pigmentových škvŕn a začevenania. Ideálne je absolvovať jednu návštevu mesačne. Dĺžka ošetrenia je 45 minút a cena 69€.

 

Pleť od 35 rokov

 

Doporučujem ošetrenie Oxy-vital s morským kolagénom, alebo pre citlivú a začervenalú pokožku s aloe vera a nechtíkom. Ošetrenie je vhodné aj po chemickom peelingu a po použití laseru. Upokojuje pleť, redukuje rozšírené cievy, stimuluje fibroplasty pre lepšiu produkciu kolagénu, okysličuje bunky a dodá pleti vitamíny a antioxidanty. Budete vyzerať o 5-10 rokov mladšie :) Doporučujem samostatne alebo tiež v kombinácii s inými ošetreniami. Dĺžka ošetrenia je 90 min a cena 65€.

 

Ako ďalšiu možnosť doporučujem Roll & Lift masáž, autorskú techniku kozmetickej firmy Germain de Capuccini, ktorá je kombináciou ručnej masáže a masáže s nástrojom Roll Lift. Minerálne gulôčky navodia v pleti jontovú rovnováhu. Výsledok sa dá porovnať s plastickou operáciou - po jednej masáži budete vyzerať o päť rokov mladšie :) Jedno ošetrenie obsahuje peeling, masáž a masku s kmeňovými bunkami. Dĺžka je 60 minút a cena 56€. Tiež je možné absolvovať aj intenzívnu kúru štyroch ošetrení za sebou po dobu jedného mesiaca.

 

Pleť od 40 rokov

 

V tomto veku doporučujem začať s aplikáciou epidermálneho rastového faktora, ktorý sa momentálne považuje za budúcnosť anti-aging kozmetiky. Pri jeho používaní dochádza k minimalizácii všetkých príznakov starnutia, zvyšuje sa bunková aktivita pleti, dochádza k aktivácii kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej. Dochádza k výraznemu zmenšeniu dĺžky, šírky a hĺbky vrások, a podporuje sa celková pevnosť pokožky. Ošetrenie má kratkodobý aj dlhodobý účinok. Štandardné ošetrenie trvá jeden mesiac. Zákazníčka najprv dostane špeciálne prípravky na domáce použitie, ktorými pleť pripravuje a po dvoch týždňoch sa do pleti sa aplikuje epidermálny rastový faktor. Kúra sa po dvoch týždňoch znova opakuje. Cena aj so všetkými prípravkami je 350€.

 

Pre dámy, ktoré nechcú ísť na botox alebo plastické operácie doporučujem chemický peeling z laboratória Renophase. Spája peelingové a stimulačné aktívne zložky, čím zaručuje rýchlu regeneráciu pokožky bez zbytočného odparovania vody. Rieši široké spektrum estetických problémov spojených aj so zmenami hormonálneho statusu pokožky. Omladnete o viac ako 10 rokov :) Dĺžka jedného ošetrenia je 60 minút a cena 56€.

 

Pleť od 45 rokov

 

V tomto veku doporučujem aplikáciu dermapen ihličkovú terapiu. Ošetrenie je máličko nepríjemné, kedy sa veľmi tenkými ihlami prepichuje pokožka, čím sa štartuje prirodzená regenerácia zvnútra. Regenerácia po aplikácii trvá 7 až 10 dní a vhodné je urobiť tri opakovania v priebehu troch týždňov. Výsledok určite stojí za to. Odstránia sa opuchy a tmavé kruhy pod očami, naštartuje sa tvorba kolagénu a elastínu a pokožke sa prinavráti prirodzený tvar. Omladnete o 5 -10 rokov a výsledok je dlhodobý. Doporučujem jednu kúru ročne, ktorá pozostáva z troch ošetrení ihličkovou terapiou. Dĺžka každého jedného ošetrenia je 90 minút a cena 99€.

 

 

Zrelá pleť od 50 rokov

 

V tomto veku doporučujem aplikáciu kmeňových buniek rastlín kostivalu a arganie spojených s retinolom, kolagénom, elastínom, kyselinou hyalurónovou a vitaminom C. Je to komplexné riešenie všetkých prejavov starnutia. Dĺžka ošetrenia je 90 minút a cena 108€. Pre čo najlepší výsledok doporučujeme ošetrenie doplniť aj dvojmesačnou kúrou na domácu starostlivosť,  počas ktorej sa tiež používajú prípravky s kmenovými bunkami.